BEÜ İle KOOP - İş Sendikası Arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Bitlis Eren Üniversitesi ile KOOP - İŞ sendikası arasında toplu iş sözleşmesi tüm maddeleri görüşüldükten sonra imzalandı.

BEÜ İle KOOP - İş Sendikası Arasında Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
20 Temmuz 2020 - 22:13
Bitlis Eren Üniversitesi ve Türkiye Kooperatif, Ticaret, Eğitim ve Büro İşçileri Sendikası (KOOP-İŞ) Van Şube Başkanlığı arasında Üniversitede görev yapan işçiler için toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonlanarak Üniversite ile KOOP - İŞ sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Rektörlük Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda gerçekleşen görüşmelerde Eren Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabir Rüstemli, Genel Sekreter M. Zahid Kuldaş, Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Taşdemir, Personel Daire Başkanı Metin Oral, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Metin Baş ve Avukat Eyüp Yavuz; KOOP-İŞ Sendikasını temsilen Koop-İş Sendikası Van Şube Başkanı Ayhan Özbek, Van Şube İdari Sekreteri Mustafa Cengiz, Şube Mali Sekreteri Recep Baysa ve Disiplin Kurulu Üyeleri Nihat Gülsoy ve Hasan Fehmi Kara katıldı.
Toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde tüm maddeler görüşüldü. Yapılan görüşmeler sonucunda işçilerin yararına olacak şekilde anlaşmaya varılarak Üniversite ile KOOP - İŞ sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı. Sözleşme 01.01.2020 tarihinden 31.12.2021 tarihine kadar 2 yıl boyunca geçerli olacak.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum