Yüksel, Doğru Parti Genel Başkan Yardımcılığı Görevine Getirildi

“Melkişi Aşireti"nin önemli isimlerden Ferman Yüksel, Doğru Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Çoğunluğu Bitlis, Batman ve Siirt'te yaşayan Doğu ve Güneydoğunun en büyük aşiretlerinden “Melkişi Aşireti"nin önemli isimlerden Ferman Yüksel, Doğru Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Yüksel, Doğru Parti Genel Başkan Yardımcılığı Görevine Getirildi
10 Aralık 2020 - 19:10
“Melkişi Aşireti"nin önemli isimlerden Ferman Yüksel, Doğru Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.
Çoğunluğu Bitlis, Batman ve Siirt'te yaşayan Doğu ve Güneydoğunun en büyük aşiretlerinden “Melkişi Aşireti"nin önemli isimlerden Ferman Yüksel, Doğru Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.
Rıfat Serdaroğlu’nun genel başkanlığını yaptığı, Doğru Parti Genel Başkan yardımcılığına getirilen Batman ve Kozluk çiftçisinin sevilen isimlerinden, 25 yıl boyunca Kozluk’ta Ziraat Odası Başkanlığı ve Kozluk Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatif Başkanlığı yapmış olan Ferman Yüksel görevine başladı. 
Partide Orman, Su İşleri ve Çevreden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilen Yüksel, Doğru Parti’nin Türkiye’de hızla teşkilatlanmaya gittiğini belirtti.
Ferman Yüksel; “Türkiye’nin yeni partisi olarak amacımız bu milleti yeniden ayağa kaldırmaktır. Türkiye Cumhuriyeti’ni temel değerlerine yeniden kavuşturmaktır. Bu nedenle sistemin koruyucusu olmak istiyoruz. Bütün vatandaşlarımızın bize destek olmasını istiyoruz. Ekonomiden sağlığa, eğitimden adalete çıkmaz bir sokağa doğru sürüklenen Ülkemizin makus talihini değiştirmek için tüm vatandaşlarımızdan destek istiyoruz” dedi.
Güneydoğu’da önemli oy potansiyeline ulaştıklarına inandıklarını ifade eden Doğru Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ferman Yüksel,  Doğru Parti’de sesini duyurmak isteyen gençler, çiftçiler, esnaflar, tütüncüler ve kadınlara kapılarının açık olduğunu belirterek ‘Uzun zamandır Batman'da çiftçilik yapıyorum. Doğru Partisi’nin üst düzey görevine getirildim. Çiftçinin, işçinin, esnafın, köylünün, tütünü elinden alınan zor şartlarda hayvancılık yapan kardeşlerimizin sorunlarını gündeme getirmek ve çözüm bulmak için siyasete atıldım. Türkiye partisi olarak her kesimden insanları partimize davet ediyoruz. Amacımız bu milleti yeniden ayağa kaldırmaktır. Din, dil, ırk ayrımı yapılmadan Alevi, Sünni, Kürt, Türk, Çerkez ayırmadan Partimiz herkese açıktır. Sistemin koruyucusu olmak istediklerini Atatürk'ün ilke ve inkılaplarını benimseyen bir parti olacağımızı özellikle vurgulamak isteriz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum