VEDAŞ müşteri memnuniyeti toplantısı düzenlendi

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), hizmet bölgesinde gerçekleştirdiği faaliyetleri değerlendirmek amacıyla 'müşteri memnuniyeti' toplantısı düzenledi. Toplantıda, VEDAŞ'ın hizmet bölgesinde gerçekleştirdiği tüm faaliyetler değerlendirildi ve katılımcılara bilgilendirme yapıldı. Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, hizmet kalitesini sürekli iyileştirmenin önemine vurgu yaparak, çalışanlara daha iyi hizmet sunma motivasyonunu arttırmaları çağrısında bulundu.

VEDAŞ müşteri memnuniyeti toplantısı düzenlendi
07 Kasım 2023 - 09:23 - Güncelleme: 07 Kasım 2023 - 09:39

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), hizmet bölgesinde gerçekleştirdiği faaliyetleri değerlendirmek amacıyla 'müşteri memnuniyeti' toplantısı düzenledi.

VEDAŞ merkezinde yapılan ve Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker'in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Türkerler Holding ve VEDAŞ'ın üst düzey süreç yöneticileri katıldı. VEDAŞ'ın hizmet bölgesinde gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerin değerlendirildiği toplantının sunumunu yapan VEDAŞ Şirket Müdürü Fatih Talay; Van, BitlisMuş ve Hakkari illerinde gerçekleşen yatırım projeleri, işletme faaliyetleri, kaçak elektrik kullanımıyla mücadele ve sosyal sorumluluk projelerine ilişkin katılımcılara bilgilendirmede bulundu.

Toplantı sonrasında görüşlerini dile getiren Türker, "Bölgemizde yaşayan değerli halkımıza sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli iyileştirmek birinci önceliğimizdir. Sahaya ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarla gelinen nokta memnuniyet verici olsa da, halkımıza daha iyisini sunmak en büyük motivasyonumuz olmalı. Çalışanlarımızın, tüketici memnuniyetini önceleyen bir anlayışla hizmet kanallarını mükemmelleştirmek için sorumluluk bilinciyle çalışmalarına devam etmelerini istiyorum" dedi. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum