Bitlisli Minik Öğrenci TÜRKSAT 5A'yı Resme Döktü

"Türksat 5A'nın Yolculuğu Dijital Resim Sergisi" ne Tatvan Mehmetçik İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Mualla Gülfem Kulu’da bir resim ile katılım gösterdi.

Bitlisli Minik Öğrenci TÜRKSAT 5A'yı Resme Döktü
14 Ocak 2021 - 14:45
''Türksat 5A'nın Yolculuğu Dijital Resim Sergisi" ne Tatvan Mehmetçik İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Mualla Gülfem Kulu’da bir resim ile katılım gösterdi.

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisinin çocukların uzaya ilgisini artırmak amacıyla düzenlediği "Türksat 5A'nın Yolculuğu Dijital Resim Sergisi" ne Tatvan Mehmetçik İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Mualla Gülfem Kulu da bir resim ile katılım gösterdi. 

Türksat 5A'nın yolculuğunu resmeden ve resmi sergide yer alan  Mualla Gülfem Kulu, yaptığı resmi Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer’e taktim etti.
Tatvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer, “Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisinin yaptığı etkinlik çocuklar için hem çok faydalı hem de uzay konusunda farkındalık oluşturacak nitelikte. Bizler de çocuklarımızın böyle etkinliklere katılmasını destekliyoruz. Öğrencimizin de bu güzel resmi bize armağan etmesi mutluluk verici. İlçemizden  bu sergiye katılım gösterilmesinden dolayı onur duyduk. Resim konusunda istekli ve başarılı olan öğrencimiz Mualla Gülfem Kulu'ya da bu yolda başarılar dilerim” dedi. 

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum