Tatvan'da Makam Araçları Zincirleme Kaza Geçirdi! 1 Yaralı

Tatvan’ın Esentepe Mahallesi çıkışında meydana gelen trafik kazasında, Tatvan Belediye Başkanı M. Emin Geylani ve Ahlat Belediye Başkanı Mümtaz Çoban'ın makam araçlarının da aralarında bulunduğu 4 araç birbirine çarptı.

 Tatvan'da Makam Araçları Zincirleme Kaza Geçirdi! 1 Yaralı
03 Aralık 2020 - 21:24

Bitlis'te bir takım ziyaretlerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz'ün de aralarında bulunduğu 4 makam aracının geçirmiş olduğu zincirleme trafik kazasında 1 kişi ufak sıyrıklarla yaralandı.


Tatvan’ın Esentepe Mahallesi çıkışında meydana gelen trafik kazasında, Tatvan Belediye Başkanı M. Emin Geylani ve Ahlat Belediye Başkanı Mümtaz Çoban'ın makam araçlarının da aralarında bulunduğu 4 araç birbirine çarptı. Kazada, koruma ekiplerinin aracındaki 1 kişi yaralanırken, olay yerinde yapılan ilk müdahalelerinin ardından ambulansla Tatvan Devlet Hastanesine kaldırıldı.  

Tatvan Belediye Başkanı M. Emin Geylani, resmi Twitter hesabında yaptığı paylaşımda; “Talihsiz bir zincirleme trafik kazası geçirdik. Çok şükür benim ve arkadaşlarımın sağlık durumu iyi. Arayan, soran, mesaj atan herkese teşekkür ediyorum. Rabbim beterinden korusun” dedi.
  


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum