Bitlis Tanıtım Günleri İstanbul'da başladı

19 Kasım Pazar gününe kadar sürecek olan Bitlis Tanıtım günleri İstanbul Atatürk Havalimanında başladı.

Bitlis Tanıtım Günleri İstanbul'da başladı
17 Kasım 2023 - 11:59 - Güncelleme: 17 Kasım 2023 - 12:29
Açılış konuşmaları ile başlayan programda Vali Erol Karaömeroğlu'na Bitlis Günlerinin düzenlenmesinde vermiş olduğu katkılardan dolayı plaket takdim edlidi. 

Hedeflerinin Bitlis'i eğitimde , kültürde ve turizimde öncü bir kent yapmak olduğunu belirten Vali Karaömeroğlu konuşmasının devamında tüm Türkiye'yi doğal güzelliklerine şahit olmak, kış sporlarından faydalanmak ve şehrin kadim kültürünü yaşamaları için Bitlis'e davet etti.

Açılış programına Vali Karaömeroğlu ile birlikte , Bitlis Ak Parti Milletvekili Sn. Turan Bedirhanoğlu , Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, Bahçelievler Belediye Başkanı Sn. Hakan Bahadır, Esenler Belediye Başkanı Sn. Mehmet Tevfik Göksu , Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin , Eren Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ahmet Eren , 27. Dönem Ak Parti Milletvekili Sn. Vahit Kiler , İlçe Kaymakamları  ve Belediye Başkanları ile çok sayıda vatanadaş katılım sağladı.

Vali Karaömeroğlu ve Protokol heyeti Bitlis Tanıtım Günlerin'de kurulan stantları gezdi. 

İstanbul Valisi Sn. Davut Gül , Bitlis Tanıtım Günlerinde Bitlis Valisi Sn. Erol Karaömeroğlu'nu ve Bitlis Valiliği stantını ziyaret etti.  Vali Davutoğlu daha sonra etkinlik alanında bulunan stantları gezerek vatandaşlarla sohbet etti. 


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum