Vali Çağatay, Adilcevaz Adliyesini Ziyaret Etti

Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Adilcevaz İlçesinde tadilatı tamamlanarak hizmete giren yeni Adliye binasını ziyaret etti. Vali Çağatay ve beraberindeki heyeti, Adilcevaz Kaymakamı Tunahan Çil ve Adilcevaz Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akif Yıldız karşıladı.

Vali Çağatay, Adilcevaz Adliyesini Ziyaret Etti
24 Aralık 2020 - 19:55
Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Adilcevaz İlçesinde tadilatı tamamlanarak hizmete giren yeni Adliye binasını ziyaret etti.

Vali Çağatay ve beraberindeki heyeti, Adilcevaz Kaymakamı Tunahan Çil ve Adilcevaz Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akif Yıldız karşıladı.

Adilcevaz Adliyesi ziyaretine; Valimiz Oktay Çağatay ile beraber, Bitlis Cumhuriyet Başsavcısı Ali İhsan Akdoğan, Ahlat Kaymakamı Fikret Dağ, Tatvan Başsavcısı Kadir Yalçın Özkubat ve Bitlis Adalet Komisyonu Başkanı Aykut Gönül katıldı.

Vali Oktay Çağatay ve yanında ki heyet Adilcevaz Adliyesini gezerek, Adilcevaz Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akif Yıldız’dan bina hakkında bilgi aldı.
Bitlis Valisi Oktay Çağatay yaptığı açıklamada; “İlçemizde hizmete açılan Adliye binasının hayırlı olmasını diliyorum. Uzun yıllar Adilcevaz İlçemizin ihtiyaçlarını karşılayacağını düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum