TÜRŞAD'A Korona Engeli!

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 1. Lig B Grubunda 2’nci hafta karşılaşması için Hatay Büyükşehir Belediye Spora konuk olan Bitlis temsilcisi Adilcevaz TÜRŞAD voleybol takımı, Koronavirüs engeline takıldı. Hatay Büyükşehir Belediye Spor takımında çıkan covid-19 vakaları nedeniyle maç ileri bir tarihe ertelendi.

TÜRŞAD'A Korona Engeli!
17 Ekim 2020 - 18:56

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler 1. Lig B Grubunda 2’nci hafta karşılaşması için Hatay Büyükşehir Belediye Spora konuk olan Bitlis temsilcisi Adilcevaz TÜRŞAD voleybol takımı, koronavirüs engeline takıldı. Hatay Büyükşehir Belediye Spor takımında çıkan covid-19 vakaları nedeniyle maç ileri bir tarihe ertelendi.


Adilcevaz TÜRŞAD resmi sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada; “Kamuoyuna duyurulur. Bugün saat 14.00'da Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü ile oynanacak maçımız; rakip takımda çıkan Covid-19 vakaları nedeni ile Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından ileri bir tarihe ertelenmiş olup Hatay Büyükşehir Belediye Spor takım ve oyuncularına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” denildi.   

Erkekler Voleybol 1. Lig B Grubunda 2’nci haftada 3 maç ertelendi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum