Tatvan Kaymakamı Erdemir Göreve Başladı

Resmi Gazetede yayımlanan 31185 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Tatvan Kaymakamı olarak atanan Kaymakam Tekin Erdemir, göreve başladı.

Tatvan Kaymakamı Erdemir Göreve Başladı
06 Ağustos 2020 - 14:54
Reklam

Resmi Gazetede yayımlanan 31185 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Tatvan Kaymakamı olarak atanan Kaymakam Tekin Erdemir, göreve başladı.
Kurum amirleri tarafından Kaymakamlık bahçesinde karşılanan Kaymakam Tekin Erdemir, daha sonra makamına geçerek kurum amirleri ile tanıştı.
2016 – 2019 yılları arasında Bitlis Vali Yardımcılığı görevini yürütmesi hasebiyle bölgeyi, bilhassa Tatvan’ı çok yakın tanıdığını vurgulayan Kaymakam Erdemir, Tatvan’a atanmaktan ve Tatvan’a hizmet edecek olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.  

Başkan Geylani Kaymakam Erdemir’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu
Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, ilçeye yeni atanan Tatvan Kaymakamı Tekin Erdemir’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Geylani, Kaymakam Erdemir’e yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek, Tatvan’a beraber güzel hizmetler kazandıracaklarını söyledi.

 Kaymakam Tekin Erdemir Kimdir?
1983 yılında Samsun’un Vezirköprü ilçesinde doğdu. Aslen Amasyalıdır. İlk, orta ve lise eğitimini Samsun'da tamamladı. 2006 yılında Selçuk Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.
2007 yılında Gaziantep Kaymakam adayı olarak göreve başladı. 2007-2010 tarihleri arasında Selçuk Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde yüksek lisansını tamamladı. 2011 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesinde doktora çalışmasına başladı.
14 Temmuz 2020 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 31185 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Tatvan İlçesine Kaymakam olarak atanan Tekin Erdemir; Havva Erdemir ile evli ve iki çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.
Kaymakam Erdemir, 2016-2019 yılları arasında Bitlis Vali Yardımcılığı görevini yürütmüştü.


 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum