Tatvan Eski Kaymakamı Ve Eşi İçin Veda Programı Düzenlendi

Tunceli Valisi olarak atanan Tatvan eski Kaymakamı M. Ali Özkan ve eşi Arzu Özkan için veda programı düzenlendi.

Tatvan Eski Kaymakamı Ve Eşi İçin Veda Programı Düzenlendi
06 Temmuz 2020 - 21:15 - Güncelleme: 14 Temmuz 2020 - 21:50

Tatvan İlçesinde 4 yıllık kaymakamlık görevinin ardından yayınlanan son valiler kararnamesi ile Tunceli Valisi olarak atanan Tatvan eski Kaymakamı Mehmet Ali Özkan için veda programı düzenlendi.
İlçedeki bir restoranda düzenlenen programa Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal Adabağ, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Refik Aydın, Belediye başkan yardımcıları ve kurum amirleri katıldı.
Düzenlenen programda Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan’a, Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani tarafından, Tatvan halkının şükran ve teşekkür duygularına tercüman olmak üzere “Fahri Hemşehrilik Beratı” takdim edilirken, Tatvan TSO Başkanı Bilal Adabağ tarafından ise Ahlat kümbeti tablosu hediye edildi.
Vali Özkan ise, düzenlenen programdan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek, iyi dilek ve temennilerden ötürü teşekkürlerini iletti.

Arzu Özkan İse Tatvan’daki Gönül Elçileri İle Vedalaştı
Yayınlanan son Valiler kararnamesiyle Tunceli Valisi olarak atanan Tatvan eski Kaymakamı Mehmet Ali Özkan’ın eşi Arzu Özkan, temsilciliğini yürüttüğü Gönül Elçileri ile vedalaştı.
Tatvan’da olduğu 4 yıllık süre zarfında Gönül Elçileri Tatvan Temsilcisi olarak çalışmalar yürüten Arzu Özkan için, Tatvan’daki Gönül Elçileri tarafından veda programı düzenlendi.
İlçede organize edilen veda programı şehitler için okunan dualarla başlayan programda kısa bir konuşma yapan Gönül Elçisi Arzu Özkan; “Şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim için çok özeldir. Yaşlılarımız ve engelliler ile özel çocuklarımızı da hiçbir zaman yalnız bırakmamaya gayret ediyoruz” dedi.
Tatvan’ı ve yöre halkını çok sevdiklerini ifade eden Arzu Özkan; “Mümkün oldukça buradaki vatandaşlar ile bir arada olmaya özen gösterdik. İlçe merkezi ve köylerdeki öğrencilerimiz ile çocuklarımızın ihtiyaçlarına cevap olmaya çalıştık. Şehitlerimizi yakınlarını, gazilerimizi, dul, yetim ve öksüz çocuklarımızı hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Bedensel engelliler ve özel çocuklarımıza sevgimizi hiçbir zaman eksik etmedik. İmkânlar doğrultusunda tüm ihtiyaç sahiplerine destek olmaya çalıştık. Görev değişikliği dolayısıyla buradan ayrılıyoruz, hakkınızı helal edin. Buradaki şehit yakınlarımız, gazilerimiz, dul ve yetim çocuklarımız, engellilerimiz, özel çocuklarımız, hepsi size emanet. Lütfen onları yalnız bırakmayın, sevginizi, ilginizi eksik etmeyin. Onlar bizim için çok özeldirler. Onları öncelikle Allah’a sonra sizlere emanet ediyoruz” diye konuştu.
Programa, Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani’nin eşi Gülsüm Geylani ve ilçedeki Gönül Elçileri ile kamu kurum amirlerinin eşleri katıldı.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum