TATSO Başkanlığından Şehit Ve Gazi Derneklerine Anlamlı Ziyaret

Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bilal Adabağ, “Gazileri anma günü” münasebetiyle Muharip Gaziler Derneği Tatvan Şubesi Temsilciliği ve Tatvan Şehit ve Gazi Aileleri Derneği’ni ziyaret etti.

TATSO Başkanlığından Şehit Ve Gazi Derneklerine Anlamlı Ziyaret
18 Eylül 2020 - 20:50
Ziyaret programı kapsamında Muharip Gaziler Derneği Tatvan Temsilcisi Muhittin Karatay, Tatvan Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yafes Akkaya, gaziler ve şehit yakınlarıyla bir araya gelen Oda Başkanı Bilal Adabağ, Gazilerimizin gününü kutladı.
 
Yaşadığımız bu toprakların bize şehit ve gazilerimizin emaneti olduğunu vurgulayan Oda Başkanı Adabağ, “Mukaddes değerlerimizin muhafazası ve terörle mücadelede hayatlarını tereddütsüz tehlikeye atan gazilerimizi şükran ve minnetle yâd ediyor, bu uğurda canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Hayatta olan tüm gazilerimizin Gaziler Günü'nü tebrik ediyor, kendilerine sağlıklı ve mutlu ömürler diliyorum” dedi.
 
Böyle anlamlı bir günde kendilerini yalnız bırakmayan Oda Başkanı Bilal Adabağ’a teşekkürlerini ileten Muharip Gaziler Derneği Tatvan Temsilcisi Muhittin Karatay ve Tatvan Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yafes Akkaya ise anlamlı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum