O İsim Maçın İptal Edilmemesine Tepki Gösterdi

Lig’in 24. haftasında karşı karşıya gelen Trabzonspor ile Rizespor maçı öncesi Rizesporlu kaptan Orhan Ovacıklı İdlib’de 33 askerimizin şehit olmasının ardından maçın iptal edilmemesine tepki gösterdi.

O İsim Maçın İptal Edilmemesine Tepki Gösterdi
29 Şubat 2020 - 18:51
Lig’in 24. Haftasında karşı karşıya gelen Trabzonspor ile Rizespor maçı öncesi Rizesporlu kaptan Orhan Ovacıklı İdlib’de 33 askerimizin şehit olmasının ardından maçın iptal edilmemesine tepki gösterdi.
 
Kaptan Orhan yaptığı açıklamada; "Neden buradayız, neden bu maçı oynuyoruz, çok anlamlandıramadık. Bu oyun, hislerle oynanan bir oyun. Biz gol atınca sevinebilecek miyiz, Trabzonspor gol atınca sevinebilecek mi, zannetmiyorum. Trabzonspor milliyetçi bir şehirdir, buna da Rize kefil olur, aynı şekilde Rize de milliyetçidir ve buna da ilk kefil olarak Trabzon'dur" dedi. Konuşmasına devam eden Rizesporlu Kaptan; “Askerlerimiz şehit olurken burada maç konuşmamız, beni rahatsız ediyor. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz, onlara karşı mahcubuz, onlara karşı sorumluyuz. İnşallah ülkenin ferdi olarak bu sorumluluklarımızı yerine getiririz. Maça gelince de, maç işte" ifadelerini kullandı.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum