Malatya'dan Takımımıza Saldırı

Voleybol Erkekler 1. Lig B Grubu’nda mücadele eden Bitlis Temsilcisi Adilcevaz TÜRŞAD, Malatya Büyükşehir Belediye Spor’a konuk oldu. Malatyalı taraftarlar ve yöneticileri, takımımıza saldırıda bulundu. Maçta gergin anlar yaşanırken takımımız 3-1’lik skorla mağlup oldu.

Malatya'dan Takımımıza Saldırı
09 Aralık 2020 - 18:59 - Güncelleme: 09 Aralık 2020 - 23:55

Voleybol Erkekler 1. Lig B Grubu’nda mücadele eden Bitlis Temsilcisi Adilcevaz TÜRŞAD,  Malatya Büyükşehir Belediye Spor’a konuk oldu.  Malatyalı taraftarlar ve yöneticileri, takımımıza saldırıda bulundu. Maçta gergin anlar yaşanırken takımımız 3-1’lik skorla mağlup oldu. 

Malatyalı taraftarların, TÜRŞAD oyuncularına küfür etmeleri sonucu gerginlik yaşanırken Malatyalı yöneticilerinde olayı yatıştıracağına daha çok alevlendirmesi olayın büyümesine neden oldu.
Adilcevaz TÜRŞAD Kulübü Başkanı Avukat Kadir Köstekçi ise; “Olayın takipçisi olacaklarını” belirtti.Malatya Merkez Spor Salonu’nda oynanan müsabakada 25-22/ 19-25/ 33-31/ 25-22 setleriyle maç bitti.
Malatya’ya TÜRŞAD oyuncuları ve yöneticileri ile beraber 10 kişilik taraftar grubu gitmişti.

Adilcevaz TÜRŞAD taraftar grubu Süphan Fedaileri ise resmi Twitter hesaplarında yaptığı paylaşımda; “Bugün Malatya'da oynadığımız maçta Malatya yöneticilerinin ve taraftarlarının bizim yöneticilerimiz eve takımımıza karşı yaptığı saygısızlığı esefle kınıyoruz. Unutulmamalıdır ki yapılanlar sportmenliğe ve spor ahlakına aykırıdır. Bugün yaptıklarınız hiçbir zaman unutulmayacak ve yapılanlara kayıtsız kalınmayacaktır. Biz taraftar gurubu olarak her zaman olduğu gibi yine kulübümüzün yanında olacağız ve yapılanlara sessiz kalmayacağız.”
BitlisTime Haber Ekibi olarak yapılan saldırıyı kınıyoruz.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum