Kızılay Tatvan Şube Başkanı Taşar İstifasını Duyurdu

Kızılay Tatvan Şube Başkanı Battal Taşar, Kızılay Genel Merkezine istifa dilekçesini sunduğunu belirtti.

Kızılay Tatvan Şube Başkanı Taşar İstifasını Duyurdu
03 Eylül 2020 - 21:40

Kızılay Tatvan Şube Başkanı Battal Taşar, Kızılay Genel Merkezine istifa dilekçesini sunduğunu belirtti. Battal Taşar yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Son günlerde şahsın üzerinden Türkiye'nin 152 yıllık yardım çınarı olan Kızılay'a ve AK Parti Bitlis milletvekili ağabeyim Sayın Cemal Taşar’a yönelik hile ve kurguyla hazırlanan görüntülerle bir karalama iftira ve linç kampanyası yürütülmektedir. Bütün Tatvan şahittir ki en zor şartlarda dahi mazlumun, mağdurun ve ihtiyaç sahibinin yanında oldum. Aile geçmişimiz ve yaşam tarzımız şeffaftır. Asla harama El uzatmadık. Bizi karalayanların geçmişini ve hayat tarzını kıymetli hemşerilerimin vicdanına ve Allah'a havale ediyorum. Ayrıca hukuk önündeki hesaplaşma devam edecektir.
Bitlis ve Tatvan’daki siyasi hesaplaşmalara Kızılay gibi güzide bir kurumun daha fazla alet edilmesinden son derece rahatsız olduğumu bilmesini isterim.
Bölgede kendisinden başkasına yaşama şansı ve hakkını vermek istemeyenlere karşı, ailemizin de mensup olduğu AK Parti'nin ilimizde kazanmış olduğu zaferlere şahsım üzerinde saldırılmasına ve karalanmasına meydan vermeyeceğim.  Şahsımla herhangi bir hesabı olanların doğrudan hesaplaşması ve Kızılay'ın son gelişmeler üzerine başlattığı incelemeyi rahatlatmak için; Kızılay Tatvan Temsilciliği görevinden istifa ettiğimi bildiririm. Kamuoyuna ve kıymetli hemşerilerime saygı ile arz ediyorum” dedi.FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum