Kaymakam Yelek'ten Ziyaret

Hizan Kaymakamı Muhammed İkbal Yelek, İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı Ziyaret Etti. Kaymakam Muhammed İkbal Yelek, kurum ziyaretleri kapsamında İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

Kaymakam Yelek'ten Ziyaret
23 Aralık 2020 - 11:23
Hizan Kaymakamı Muhammed İkbal Yelek, İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı Ziyaret Etti.
Kaymakam Muhammed İkbal Yelek, kurum ziyaretleri kapsamında İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.  
Kaymakam Yelek, ilk ziyaretini İlçe Emniyet Amirliğine yaparak İlçe Emniyet Amiri Vekili Komiser Yasin Yılmaz ve polis memurları tarafından karşılandı. Emniyet Amirliğinde incelemelerde bulunarak, ilçenin genel asayiş durumu hakkında bilgi alan Kaymakam, polis memurları ile de bir süre sohbet etti.

Daha sonra İlçe Emniyet Amirliğinden ayrılarak İlçe Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret eden Kaymakam Yelek, burada da İlçe Jandarma Komutanı Vekili Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş (J.Asb.Kd.Bçvş.) Yusuf Başaran ve jandarma personeli tarafından karşılandı. İlçe Jandarma Komutanlığı çevresinde yapılan çalışmaları inceleyen Kaymakam daha sonra jandarma personeli ile sohbet ederek İlçe Jandarma Komutanı V. J.Asb.Kd.Bçvş Başaran’dan bilgi aldı.
Vatandaşlara daha iyi ve kaliteli kamu hizmeti vermeleri için zaman zaman kamu kurumları ve personellerini ziyaret ettiğini dile getiren Kaymakam Muhammed İkbal Yelek, personellerin sorun ve taleplerini dinlemesinin ardından başarı ve kolaylıklar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum