Kaymakam Yelek, Köy Ziyaretinde Bulundu

Hizan Kaymakamı Muhammed İkbal Yelek, ilçeye bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşların talep ve sorunlarını yerinde dinledi. Sık sık köy ziyaretleri gerçekleştireceğini söyleyen Kaymakam Yelek, köylerde devam eden çalışma ve hizmetleri de yerinde inceledi. Gayda Köyü Kayalar Mezrasını ziyaret eden Kaymakam, köy sakinleri ile bir araya gelerek köylülerin talep ve sorunlarını dinledi.

Kaymakam Yelek, Köy Ziyaretinde Bulundu
03 Aralık 2020 - 20:59
Hizan Kaymakamı Muhammed İkbal Yelek, ilçeye bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşların talep ve sorunlarını yerinde dinledi.

Sık sık köy ziyaretleri gerçekleştireceğini söyleyen Kaymakam Yelek, köylerde devam eden çalışma ve hizmetleri de yerinde inceledi. Gayda Köyü Kayalar Mezrasını ziyaret eden Kaymakam, köy sakinleri ile bir araya gelerek köylülerin talep ve sorunlarını dinledi.

Sorun ve sıkıntıların çözümü noktasında kapılarının her zaman sonuna kadar açık olduğunu kaydeden Kaymakam Muhammed İkbal Yelek yaptığı açıklamada; “Hedefimiz, ilçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın yaşam koşullarını iyileştirmek ve en iyi koşullarda hayatlarını sürdürmelerini sağlamaktır. Bizim gayretlerimiz vatandaşlarımızın huzuru, refahı, mutluluğu ve aynı zamanda devletimizin onlara uzanan elleri olduğumuzu göstermek, onların her zaman yanında olduğumuzu bilmelerini sağlamaktır” dedi.
Köy sakinleri ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, ilgi ve alakalarından ötürü Kaymakam Yelek’e teşekkürlerini ilettiler.
Köy ziyaretinde Kaymakam Muhammed İkbal Yelek’e İlçe Jandarma Komutanı Abdulkadir Yağar eşlik etti.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum