Hizan'da Hacı Mehmet Köyü Yolu Üzerinde Kaza

Hizan'da Hacı Mehmet köyü (Nemiran) yolunun üzerinde kaza. Hacı Mehmet Köyü yolu üzerinde gerçekleşen kazada çok sayıda yaralının olduğu gelen bilgiler arasında. Bölgede yapılacak bir nişana katılmak için gelen vatandaşları taşıyan minibüs kaza yaptı çok sayıda yaralı olay yeriden ambulanslarla Hizan Devlet Hastanesi ve Tatvan Devlet hastanesine kaldırıldı.

Hizan'da Hacı Mehmet Köyü Yolu Üzerinde Kaza
09 Ocak 2023 - 13:27 - Güncelleme: 09 Ocak 2023 - 13:36
Hizan'da Hacı Mehmet köyü (Nemiran) yolunun üzerinde kaza.
Hacı Mehmet Köyü yolu üzerinde gerçekleşen kazada çok sayıda yaralının olduğu gelen bilgiler arasında. Bölgede yapılacak bir nişana katılmak için gelen vatandaşları taşıyan minibüs kaza yaptı çok sayıda yaralı olay yeriden ambulanslarla Hizan Devlet Hastanesi ve Tatvan Devlet hastanesine kaldırılırken yaralılardan bazılarının durumunun ağır olduğu söylendi. Kazada henüz ölüm haberi bilgisi gelmiş degil.

H.K yönetimindeki minibüs nişan töreni için gelen vatandaşları taşıyordu, Hacı Mehmet Köyü yolunun 3 ve 5. Kmleri arasında gerçekleşen kazada çok sayıda yaralının olduğu bildirilirken ölüm haberi gelmedi bölgeye sevk edilen sağlık ve güvenlik personeli olaya müdahale ederken yaralılar ambulanslarla devlet hastanelerine sevk edildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum