DİB Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Bilgin'den Tatvan Müftülüğüne Ziyaret

Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Bilgin ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Mehmet Yolcu, Tatvan İlçe Müftüsü Zahit Demirel’i makamında ziyaret ettiler.

DİB Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Bilgin'den Tatvan Müftülüğüne Ziyaret
14 Temmuz 2020 - 21:44 - Güncelleme: 14 Temmuz 2020 - 21:46
Tatvan İlçe Müftülüğü bünyesinde düzenlenen ağırlama programına Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Bilgin ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Mehmet Yolcu’nun yanı sıra Bitlis Müftüsü Mehmet Feysal Geylani, Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, Ahlat Müftüsü Mehmet Fudayil Uyanık, Adilcevaz Müftüsü Abdulhekim Öz ve Bitlis Şube Müdürü Erkan Gök katıldı.
Program, Tatvan İşletme Sahil Parkında yapılan kahvaltı ile başlarken, Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani’nin katılması ile önce Tatvan İlçe Müftülüğü, daha sonra Tatvan Belediye Başkanlığı ziyaret edildi. Tatvan’da yapılan ziyaretlerin ardından, Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Bilgin ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Mehmet Yolcu ile beraberindeki heyet, Ahlat İlçe Müftüsü Mehmet Fudayil Uyanık rehberliğinde Ahlat Selçuklu Mezarlığı ile Kur’an Kurslarını gezdi. Durum ile ilgili brifing aldı. Ardından Bitlis Müftülüğüne geçilerek İl Müftüsü Mehmet Feysal Geylani makamında ziyaret edildi.
Hoş geçen sohbetin ardından Tatvan İlçe Müftüsü Zahit Demirel Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Bilgin ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Mehmet Yolcu’ya nazik ziyaretlerinden ötürü memnuniyetlerini dile getirerek teşekkürlerini iletti.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum