Cem Yılmaz: "Düğünü Haber Vereceğiz"

Kendisinden 18 yaş küçük olan Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan Cem Yılmaz, “düğünü haber vereceğiz” dedi.

Cem Yılmaz: "Düğünü Haber Vereceğiz"
14 Mart 2020 - 11:53
Kendisinden 18 yaş küçük olan Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan Cem Yılmaz, “düğünü haber vereceğiz” dedi.

"Düğünü Haber Vereceğiz"
Aşklarını kamera önünde yaşamaya başlayan ünlü çift, geçtiğimiz akşam Levent'teki bir restoranda yemek yedi. Bir hayli keyifli olan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz, mekanın önünde kendilerini bekleyen basın mensuplarının sorularını da yanıtsız bırakmadı. Ünlü komedyen, geçtiğimiz günlerde Demet Akalın'ın, "Serenay ile Cem evlensin bedavaya sahne alırım" açıklamasını hatırlatan muhabirlere, "Haber vereceğiz" yanıtını verdi.

"Evlenirlerse Bedava Sahneye Çıkarım"
Yaz aylarında evlenecekleri konuşulan Cem Yılmaz, bu haberler üzerine arabada oturan sevgilisine dönerek "Bizim haberimiz yok. Serenay senin haberin var mı?" diyerek espri yaptı. Cem Yılmaz'ın stand up gösterisini izleyen Demet Akalın, çift hakkında "Ben ikisini zaten hep yakıştırıyorum. Serenay'ı da çok seviyorum, Cem'i de çok seviyorum. Evlenirlerse sahneye bedavaya çıkarız" demişti.

Cem Ve Serenay Aşkı Nasıl Başladı?
Uzun bir süredir Cem Yılmaz'la aşk yaşayan Defne Samyeli, geçtiğimiz sene Kasım ayında ilişkisini noktalamıştı. Cem Yılmaz tarafından ihanete uğradığını doğrulayan Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya'nın aşk yaşamaya başladığını öğrendikten sonra yaptığı açıklamada şunları söylemişti: "Ekim ayında 3. şahıslarla ilgili açıklama yapmış işini sağduyulu yapanları ayırmıştım. Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün" demişti. Eski sevgilisi Defne Samyeli'nin ihaneti kabul ederek "Konduramadım" demesi üzerine konuşan Cem Yılmaz, "Hiç bir şey söylemeyeceğim" demişti. Bir süre ilişkilerini gözlerden uzak yaşayan ikili, geçtiğimiz hafta ilk kez kamera karşısına geçerek aşklarını ilan etmişti.
 
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum