Bitlis'te Dezenfekte İşlemleri Devam Ediyor

Bitlis Belediyesi, Koronavirüs tedbirleri kapsamında camii halk otobüslerinde ve minibüslerde hijyen ekipleri tarafından dezenfekte çalışmaları yaptı. Türkiye’de Koronavirüsünün görülmesinin ardından binlerce yolcunun seyahat ettiği toplu taşıma araçlarında Koronavirüs tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışması başlatıldı.

Bitlis'te Dezenfekte İşlemleri Devam Ediyor
28 Aralık 2020 - 15:49
Bitlis Belediyesi, Koronavirüs tedbirleri kapsamında camii halk otobüslerinde ve minibüslerde hijyen ekipleri tarafından dezenfekte çalışmaları yaptı.

Türkiye’de Koronavirüsünün görülmesinin ardından binlerce yolcunun seyahat ettiği toplu taşıma araçlarında Koronavirüs tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışması başlatıldı.

Bitlis Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmada, belediyenin sağlık ekipleri, Camii ve halk otobüslerinin her noktasını Koronavirüs tehdidine karşı dezenfekte etti.

Dezenfekte çalışmaları hakkında Bilgi veren Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, sadece toplu taşıma araçlarında değil vatandaşların yoğun kullandıkları bütün alanlarda bu çalışmaları yaptıklarını söyledi.
Pandemi sürecinin başından itibaren Bitlis Belediyesi’nin taksi, minibüs ve halk otobüslerinde dezenfeksiyon çalışmaları yaptığını belirten Başkan Tanğlay, bölgede hizmet veren 60 özel halk otobüsünün Düzenli olarak dezenfekte edildiğini bildirdi.

Başkan Tanğlay; “Bugün 60 otobüsümüz burada dezenfekte edildi. Halkımızın sağlıklı yolculuk yapabilmesi için düzenli olarak bu işlemler devam edecek” dedi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum