Bitlis'te Belediye Ve AFAD İşbirliğinde Ortak Eğitim

Bitlis Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile Bitlis İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) işbirliğiyle Bitlis il Emniyet Müdürlüğü personellerine yönelik eğitim ve seminer düzenlendi.

Bitlis'te Belediye Ve AFAD İşbirliğinde Ortak Eğitim
28 Kasım 2021 - 13:25 - Güncelleme: 19 Aralık 2021 - 21:05
Bitlis Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile Bitlis İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) işbirliğiyle Bitlis il Emniyet Müdürlüğü personellerine yönelik eğitim ve seminer düzenlendi.

İlk olarak Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü  Konferans Salonu’nda birimlerinde görevli yangınla mücadele ekiplerine yangınla mücadele eğitimi verildi. Bitlis Emniyet Müdürlüğü birimlerinde olası yangın durumlarında yangınla mücadele ekiplerinin aktif ve etkili müdahale yapabilmeleri amacıyla düzenlenen eğitimde İtfaiye Eğitmeni Gökhan İlyas tarafından eğitim verildi. Eğitim sonrasında Bitlis Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü  yangın söndürme İtfaiye erleri ve emniyet Müdürlüğü personelleri katılımıyla yangın söndürme tatbikatı gerçekleştirildi.

Acil Durum Destek Ekiplerine Afet Farkındalık Eğitimi verildi

Ayrıca Merkezi Konferans Salonu’nda birimlerinde görevli acil durum destek ekiplerine “Afet Farkındalık” eğitimi verildi. Bitlis AFAD personeli Eğitim Uzmanı Engin Eribol tarafından “Afet Farkındalık” konulu bir sunum da yapıldı. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum