Belediye Başkanı Öğrenci Evinde Mutfağa Girip Menemen Yaptı

Belediye Başkanı öğrenci evinde mutfağa girip menemen yaptı.

Belediye Başkanı Öğrenci Evinde Mutfağa Girip Menemen Yaptı
02 Kasım 2021 - 13:06
Belediye Başkanı öğrenci evinde mutfağa girip menemen yaptı.

Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani, kendisini evlerine davet eden Üniversite öğrencilerinin isteğini kırmadı. Öğrencilerin evlerine konuk olan Geylani, mutfakta yaptığı menemeni yer sofrasında öğrencilerle birlikte yedi.

Bitlis Eren Üniversitesi’nde öğrenimlerini sürdüren bir grup öğrenci, sosyal medya üzerinden Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani'yi evlerinde menemen yemeğe davet etti.

Öğrencilerin davetini geri çevirmeyen Başkan Geylani, AK Parti Tatvan Gençlik Kolları Başkanı Murat Eren ve yönetimi ile birlikte ilk olarak İşletme mahallesinde kalan öğrenci evini ziyaret edip evde kalan öğrencilerle bir araya geldi. Ardından Cumhuriyet Mahallesinde ikamet eden öğrencileri evlerinde ziyaret ederek, gençlere Menemen sürprizi yaptı.

Mutfağa geçen Başkan Geylani, beraberinde getirdiği malzemelerle birlikte yaptığı bol yumurtalı menemeni yer sofrasına oturarak öğrencilerle birlikte yedi.


Gençlerle samimi bir şekilde sohbet eden Geylani'nin sürprizi karşısında çok şaşıran öğrencilerden Bitlis Eren Üniversitesi Harita Kadastro öğrencisi Baran Togay Kaplan; “Başkanımızın geleceğini düşünmemiştik ama yaptığımız davetimize icabet ettiği için bizleri sevindirdi. Gurbette bize ağabey şefkati ile yaklaşan belediye başkanımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

Gençliği her zaman önemsediklerini ve Tatvan için planladıkları projeleri yine gençlerle birlikte ortaya koyacaklarını belirten Başkan Geylani,  gençlerin ve kadınların her zaman Tatvan’ımızda birinci öncelikleri olduğunu vurguladı.

Başkan Geylani sözlerinin devamında; “Biz bu şehri gençlerimizle değiştireceğiz, geliştireceğiz. Bizim bu hassasiyetimizi bilen genç kardeşlerimiz sağ olsunlar zaman zaman bizleri evlerine davet ediyor. Bende saat mefhumu gözetmeksizin onların evlerine konuk oluyor sohbet ediyorum” dedi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum