Adilcevaz TÜRŞAD Brezilyalı Oyuncuyu Kadrosuna Kattı

Adilcevaz TÜRŞAD voleybol takımı, Brezilyalı pasör Caio Alexandre Oliveira ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Adilcevaz TÜRŞAD Brezilyalı Oyuncuyu Kadrosuna Kattı
15 Ağustos 2020 - 16:02 - Güncelleme: 27 Ağustos 2020 - 12:28
Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig’de mücadele edecek olan Adilcevaz Türkiye Şehit Aileleri Derneği Spor Kulübü (TÜRŞAD) voleybol takımı, Brezilyalı pasör Caio Alexandre Oliveira ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. 24 yaşındaki oyuncu, Adilcevaz’da coşkuyla karşılandı.

Güçlü bir takım oluşturduklarını belirten Kulüp Başkanı Kadir Köstekçi; “Brezilyalı Caio Alexandre Oliveira’nın yanı sıra 10 sporcumuz ile de toplu sözleşme imzaladık. Brezilya'dan transfer ettiğimiz Oliveira ile birlikte takımımıza kazandırdığımız tüm arkadaşlarımız milli takım kariyerleri olan sporculardır. İlimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek için transfer ettiğimiz oyuncularımızı araştırarak güzel bir takım ortaya çıkardık. Çıkmış olduğumuz bu yolda bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Köstekçi; “Biz İstiyoruz Ki Herkes Bu Takıma Sahip Çıksın”
Sözlerine devam eden Başkan Köstekçi; “Biz istiyoruz ki herkes bu takıma sahip çıksın. Bu takım sayesinde ilk defa ilimizi Türkiye Voleybol Federasyonu 1'inci Lig'inde temsil etmenin gurunu yaşıyoruz. Aynı zamanda Girişim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Spor Kulübümüz de Türkiye Voleybol Federasyonu 2'nci Lig'inde ilimizi ve ilçemizi temsil edecek. İnşallah kurmuş olduğumuz bu takım ile önümüzdeki sezon Efeler Ligi'ne de çıkma başarısını göstereceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum