Adilcevaz'da Yaz Kursuları Coşkuyla Devam Ediyor

Adilcevaz İlçe Müftülüğü, 05 Temmuz 2021 tarihinde başlayıp 20 Ağustos 2021 tarihinde sona erecek Yaz Kur'an Kurslarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

Adilcevaz'da Yaz Kursuları Coşkuyla Devam Ediyor
10 Ağustos 2021 - 14:10
Adilcevaz İlçe Müftülüğü, 05 Temmuz 2021 tarihinde başlayıp 20 Ağustos 2021 tarihinde sona erecek Yaz Kur'an Kurslarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda ilçe müftüsü İsa Demirkaynak, Merkez Abdurrahman Dede,  Aziziye, Burhaniye, Zalpaşa ve Subaşı Camii Yaz Kur'an Kursunu ziyaret ederek kurs öğrencileriyle yakından ilgilendi. Kurs öğrencilerine itikat, ibadet ve siyer soruları soran ilçe müftüsü, sorulara doğru cevap verenlere Diyanet İşleri Başkanlığı süreli yayınlarından Diyanet Çocuk Dergisini hediye etti. 
İlçe Müftülüğü bünyesinde faaliyet veren Yaz Kur’an Kurslarında eğitim, yoğun bir biçimde devam ediyor.  Eğitimin sağlıklı ve verimli bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak için ilçe müftüsü İsa Demirkaynak, kurslara ziyaretler gerçekleştiriyor. Ziyaretlerde, din eğitiminin önemine değinen ilçe müftüsü, yaz tatillerini sahih dini bilgiyi öğrenmekle değerlendiren öğrencilerle yakından ilgileniyor ve kursların durumu hakkında öğreticilerden bilgiler alıyor.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum